Akým spôsobom urobiť odvod odpadovej vody, keď domček, rekreačná stavba alebo iný typ objektu sa nedá napojiť ku kanalizačnej sieti? Najefektívnejším riešením je plastová žumpa. Ak sa v danom sortimente nevyznáte a nechcete pri nákupe siahnuť vedľa, prenechajte túto starosť na našej firme – ušetríte veľa času a eliminujete riziko potenciálnych ťažkostí spätých s kúpou nekvalitnej nádrže. Ponúkneme vám ideálny variant a postaráme sa o dopravu do Púchova.

Všeobecné informácie

Plastová (sklolaminátová) žumpa je hermeticky uzavretá nádrž integrovaná v zemi. Môže byť aj hranatého tvaru, ale ešte lepšia je oválna žumpa. V našej ponuke máme monolitické sklolaminátové konštrukcie so stenou širokou 10 mm. Vďaka špeciálne rebrovanej výstuži je konštrukcia chránená proti zemnému tlaku. Navyše nie je nevyhnutné čokoľvek betónovať – ide o tzv. samonosné riešenie. Uvedenie do prevádzky trvá pár hodín a bezprostredne potom sa dá plastovú žumpu využívať.

Dôležitou súčasťou sú otvor pre prítokové potrubie a špecifický manipulačný priestor pre kontrolu obsahu a pravidelné vyčerpávanie fekálnym vozom. Vďaka pevnému veku nemusíte mať strach o bezpečnosť – bráni vniknutiu akéhokoľvek obsahu dovnútra žumpy.

Cenník plastových žúmp

Objem
(l)

Hmotnosť
(kg)

Priemer žumpy
(mm)

Dĺžka žumpy
(mm)

Cena
bez DPH
(€)

 

Ak si objednáte viac ako 3 kusy, naceníme vám tovar individuálne. Dovoz do lokality Púchov je zadarmo.

Kontaktný formulár

V prípade akýchkoľvek dotazov nás neváhajte kontaktovať prostredníctvom formulára alebo píšte na e-mail info@jimko.sk.Záruka

10 rokov

Doprava

ZDARMA po celej SR

Certifikát

spĺňame smernice EU

Dodanie

do 7 dní

Na aké objemy narazíte v ponuke našej firmy?

Výber veľkosti plastovej (sklolaminátovej) žumpy je z hľadiska bezproblémovej prevádzky absolútne zásadná. Ponúkame menšie modely o veľkosti od dvetisíc litrov litrov až po veľké jímky s objemom 15 000 litrov. Všeobecne dostačuje štvorčlennej domácnosti plastová žumpa s objemom 10 – 12 m3 pri frekvencii mesačného vývozu. Vďaka väčšej plastovej žumpe ale logicky ušetríte náklady za odvoz. Výhodou plastových žúmp v ponuke našej firmy je možnosť vzájomného prepojenia.

Z akého dôvodu si objednať plastovú žumpu od našej firmy?

Ponúkame len vysoko kvalitné plastové žumpy s certifikáciou potvrdzujúcou splnenie noriem Európskej únie. So sortimentom máme rozsiahle skúsenosti.

  • Kvalitné certifikované plastové žumpy.
  • Konštrukcia samonosného typu (nie je nutná betonáž).
  • Možnosť vzájomného prepojenia pre väčší objem.
  • Rýchla dodacia lehota (Do siedmich dní!).
  • Kvalifikované poradenstvo.
  • Desaťročná záručná doba.
plastová žumpa