Akým spôsobom vyriešiť odvod odpadovej vody, keď dom, rekreačná stavba alebo iný typ objektu nemá v dosahu prípojku ku kanalizačnému systému? Problém môžete napraviť zapojením plastovej žumpy. Pokiaľ sa v produktoch nevyznáte a neradi by ste pri nákupe urobili chybu, nechajte všetko na našej firme – ušetríte veľa času a eliminujete riziko prípadných ťažkostí spätých s kúpou nevhodnej žumpy. Odporučíme vám vhodný variant a zaistíme dopravu do Košíc.

Základná charakteristika

Plastová (sklolaminátová) žumpa má podobu hermeticky uzavretej nádrže umiestnenej v zemi. Môže byť aj hranatá, ale lepšou voľbou je oválne tvarovaná nádrž. V ponuke našej firmy nájdete monolitické sklolaminátové nádrže so stenou o šírke 10 mm. Špeciálne rebrovaná výstuž žumpu chráni pred vplyvom zemného tlaku. Okrem toho nemusíte nič betónovať – jedná sa o tzv. samonosné riešenie. Vloženie do zeme netrvá dlho a okamžite potom môžete plastovú žumpu používať.

Neoddeliteľnými prvkami sú otvor pre prítokový potrubný systém a špeciálny manipulačný priestor pre pravidelné vyprázdňovanie a kontrolu obsahu. Vďaka pevnému veku nemusíte mať strach o bezpečnosť – zabraňuje vniknutiu nežiaducich látok do priestoru nádrže.

Cenník plastových žúmp

Objem
(l)

Hmotnosť
(kg)

Priemer žumpy
(mm)

Dĺžka žumpy
(mm)

Cena
bez DPH
(€)

 

V prípade objednávky viac ako tri kusy, dostanete na plastovú žumpu individuálnu cenu. Dovoz do lokality Košice je zadarmo.

Kontaktný formulár

V prípade akýchkoľvek dotazov nás neváhajte kontaktovať prostredníctvom formulára alebo píšte na e-mail info@jimko.sk.Záruka

10 rokov

Doprava

ZDARMA po celej SR

Certifikát

spĺňame smernice EU

Dodanie

do 7 dní

Na aké varianty narazíte v ponuke našej firmy?

Výber veľkosti plastovej (sklolaminátovej) žumpy je vzhľadom na bezproblémové použitie absolútne kľúčová. U nás si môžete zaobstarať menšie nádrže o objeme od dvetisíc litrov litrov až po väčšie modely s objemom 15 000 litrov. Všeobecne dostačuje domácnosti so štyrmi členmi plastová žumpa o veľkosti 10 – 12 m3 pri frekvencii mesačného vývozu. Vďaka väčšej plastovej žumpe ale prirodzene ušetríte náklady za odčerpanie. Výhodou našich plastových žúmp je možnosť vzájomného prepojenia.

Prečo si zakúpiť plastovú žumpu z našej ponuky?

Ponúkame len veľmi kvalitné certifikované plastové (sklolaminátové) žumpy. Naše skúsenosti s týmito žumpami sú rozsiahle.

  • Kvalitné certifikované plastové žumpy.
  • Samonosná konštrukcia (bez nutnosti betonáže).
  • Možnosť vzájomného prepojenia pre väčší objem.
  • Rýchle dodanie (do 7 dní!).
  • Kvalifikované poradenstvo.
  • Desaťročná záruka.
plastová žumpa